>


Doučování mikroekonomie Brno

Nabízíme doučování mikroekonomie pro vysoké školy Brno. Kvalitně Vás připravíme na teoretickou zkoušku z mikroekonomie nebo Vás naučíme počítat příklady. Můžeme za Vás také spočítat příklady, které máte za úkol během semestru. Mezi standardní služby patří i příprava ke státnicím, jejichž je mikroekonomie nedílnou součástí.

Příklady z mikroekonomie již nebudou problém

Víme, že hlavní problém studentů mikroekonomie je počítání příkladů. S počítáním příkladů do mikroekonomie máme dlouholetou zkušenost, proto Vás dokážeme dobře připravit. Neváhejte se proto ozvat, příklady budou po pár lekcích hračka. Ověřeno na mnoha studentech!

S mikroekonomií máme zkušenosti

S doučováním mikroekonomie máme dlouholetou zkušenost. Sami jsme absolvovali Ekonomicko-správní fakultu Masarykovy univerzity Brno, kde jsme během doktorského studia také učili. Dále máme zkušenosti s výukou mikroekonomie a makroekonomie i na jiných brněnských vysokých školách ekonomického zaměření.
Jsme tým více lidí, neváhejte se na nás tedy obrátit.

Nemáte čas chodit na přednášky? Nestíháte se sami složitě orientovat v nepřehledných skriptech a bojovat s nepříjemnými příklady? Vyzkoušejte doučování mikroekonomie. Připravíme Vás tak, abyste zkoušku s jistotou zvládli.